Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center

  • 90 m²

Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center Marrakesh appartement ligt binnen 10 minuten lopen van Marrakech Plaza en verwelkomt gasten met een sauna. De lokale attracties omvatten onder andere de Djemaa el Fna, op 2 km afstand, en de Menara-tuinen ligt op afstand van 3 km tot dit appartement.

De accommodatie biedt kamers met een complete keuken.

Het appartement is op een welgelegen locatie in Marrakesh, in de buurt van het 33 Rue Majorelle gelegen. Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement ligt in de Gueliz wijk van de stad van Marrakesh. Deze accommodatie is op op 25 minuten loopafstand van de Koutoubia-moskee gelegen. Dit appartement ligt binnen een paar straten van Grand Taxis busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center Marrakesh
Cozy Appartement Au Centre De Marrakech
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Appartement Au Centre De Marrakech

117 m van de accommodatie
Gueliz Terracotta Stay - 2 Bedroom & Cozy Balcony
Mobiele prijsaanbieding

Gueliz Terracotta Stay - 2 Bedroom & Cozy Balcony

192 m van de accommodatie
USD 204 USD 184
per nacht
Chic Apartment In Gueliz 2 Bedrooms With 2 Terraces
Mobiele prijsaanbieding

Chic Apartment In Gueliz 2 Bedrooms With 2 Terraces

8.8
Fantastisch 14 beoordelingen
213 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement te vinden?
      Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement is in de Gueliz wijk van Marrakesh gesitueerd, binnen 14 minuten lopen van het Macma.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement zijn onder andere het Mouassine Museum, het Macma, de Koutoubia-moskee.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Mediterraneo Snack Pizza Cafe en Jazz'o restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan bij Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement?
      Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • ❓
      Is er een zwembad in Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement?
      Ja, Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Rooftop & Pool - Gueliz Center Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten